Navštívte našu predajňu, kde máme v ponuke viac ako 100 typov vizitkových, kreatívnych papierov. Papiere je možné dodať v ľubovoľnom formáte. Ponúkame množstvo obálok z grafických papierov aj s atypickými rozmermi.

Kreatívne papiere, kartóny a obálky:             ( viac ako 100 typov na sklade )
Papiere a kartóny s mnohými rôznymi povrchmi: extra hladký, rôzne ražby, metalický efekt, rôzne farby, transparentné papiere. Sú to produkty ideálne pre exkluzívnu firemnú komunikáciu ako sú hlavičkové papiere, vizitky... Sú predurčené na náročné aplikácie typu: umelecké reprodukcie, reštauračné menu a tvorbu rôznych akcidenčných tlačovín ( pozvánok, oznámení, novoročeniek... ) Tieto kartóny sú ideálne pre romantické príležitosti ako napríklad výrobu svadobných oznámení.

Ručný papier:
Ručne čerpaný papier určený pre významnú osobnú, alebo reprezentatívnu firemnú korešpondenciu. Papier je čerpaný sitom s mriežkovanou priesvitkou. Okraje papieru sú prirodzene nepravidelné, arch pôsobí exkluzivnym, historickým dojmom. Podľa požiadaviek zákazníka je možno vyrobit originální papier s individuálnou potlačou, slepotlačou (ražbou).

Natierané papiere a kartóny:
Papiere so špeciálnym lesklým povrchom - umožňujú jasnejšie tlačové výsledky ako u prírodných papierov.

Samoprepisovacie papiere:
Biely, alebo farebný papier na výrobu formulárov a iných rôzných tlačovín tam, kde si treba ponechať kópiu.

Samolepiace papiere:
Dodávame samolepiace materiály (papier, PE) s rôznym povrchom: farebné, lesklé, matné, transparentné, zlaté, strieborné ...)